VÁNOCE

31. října 2007 v 7:45 |  Vánoční básničky
Štěstí a lásku ,radost a něhu,at' Tobě přinese Vánoční sen.Přání mé najdeš na vločce sněhu,zachyt'ji na ruku v ten št'astný den.

Tak zase po roce máme tu Vánoce ,Vánoční nálada všechny nás ovládá.Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků,příjemné prožití Vánočních svátků.Cukroví s vanilkou,šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na Vašem náměstí.Hodně dárků na Vánoce,at'se daří v novém roce.


Veselé svátky Vánoční,dobrou cestu na půlnoční.Pod stromečkem velký ranec,ze Silvestra lehký krok a pak št'astný nový rok.

Ohen'v krbu tiše praská v našich srdcích klid a láska.Zoblohy se sype sníh,vločky tančí v závějích.Kouzelné Vánoce a št'asný nový rok.


Pod balkonem kdosi leží,do betonu zaříznut,chudák Santa dýchá stěží,že byl provaz přeříznut.Před očima rudě šero v tom Pepíček přistoupil.Jen se nediv tlustej dědo když smi kolo nekoupil.

Nešt'astným štěstí,nemocným zdraví,chudým konto mastné a všechny dny krásné.Slepým světlo ,zmrzlým teplo a teplým ,aby se to v hlavě přeplo.


Neboj se nabumbat ,neboj se přejídat v evropské unii bedem jen vzpomínat.Silvestr užívej št'astně a vesele na přesrok zbydou nám jen holý prdele.

Večer plný překvapení ,pocit ,který jindy není.Dobré jídlo do bříška,bohatého Ježiška.Tohle všechno na Vánoce,hodně štěstí v novém roce.


Krásný stromek zlaté jmelí za okny at' sníh se bělí.Stálé zdraví pevný krok,at' provází Vás celý rok.Krásné Vánoce a št'astný nový rok.

Na Vánoce v krku kosti ,na Silvestra zvratků dosti.Na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav.Vidím to však černě budu na tom stejně.


At'je hodně dárečků i u Tvého stromečku v každém at'je zabalen jeden št'astný všední den.

Za oknem sype se sněhová nadílka,pokojem provoní anýz a vanilka.Vánoční koledy zpívají andělé už jsou tu Vánoce št'astné a veselé.


N echme stranou starosti,je tu doba radosti.Odšpuntujme lahvinky nadělujme pusinky.A pak at' se zpívá ,at' se slaví v novém roce štěstí zdraví.

Lásku od milovaných,přátelství od přátel.Úctu od těch ,kterých si vážíme a moře zdraví v novém roce 2008.


Na Vánoce spoustu sněhu ,na Nový rok lásku něhu.Hodně zdraví,smůly málo,štěstí co by za to stálo.Hodně sladkostí a ovoce,prostě nejkrásnější Vánoce.

Při pečení kapra vybuchli nám kamna.Chytl z toho stromeček vybouchl nám domeček.


Vánoce jsou jednou za rok ,každý na dárky má nárok.Každý druhý povstan'te,protože nic nedostanete.

Vybochl nám stromeček,dárky se nám scvrkly.Matka chytla mrtvici a rozbila nám lednici,ale já jsem št'astná je to doba krásná.

Krásné bílé Vánoce s vločkami štěstí,zabalené kouskem lásky,přikryté peřinkou splněných snů a plamínky pohody v očích.Hezké svátky.

Na břehu Nilu v hlubokém toku ,myl si slon prdel víc než sto roků.A já Vám přeji tak dlouhé žití jak dlouho trvalo slonovi mytí .Št'astný rok2008


Veselou vánočku ,ukecanýho kapra pichlavý vánoční stromeček,ale hlavně hodně vánoční pohody.

Nebe a na něm v tisících hvězdičky,z oblohy přilétá andílek maličký.Na malém obláčku přináší Ti přáníčko,přeje Ti lásku ,zdraví a štěstíčko.At' všechno o čem se Ti kdy snilo o Vánocích se Ti vyplnilo.

K Vánocům a) nechci nic, b)hlavně zdraví,,c)nedělej si škodu,,d)nic si nezasloužím,,,Správnou odpověd' zakroužkuj a obratem mi ji pošli Tvůj Ježišek.

Pod stromeček balík zdraví ,vzácný poklad jak se praví.Lásku ,štěstí žádné hádky,spokojenost ,hezké svátky.Radost ,úspěch pevný krok a pak št'astný nový rok.


Jmelí a stromeček, uklizený domeček,salát kapra k večeři a Ježiška u dveří.Pohodu a smích ,štěstí zdraví nejen o Vánocích.

Jen jednou do roka jsou Vánoce a já Ti přeji po roce,at' vše se v dobré obrátí a nic zlého se nevrátí .At' máš spoustu št'astných dnů a hodně vyplněných snů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 žabášek žabášek | E-mail | 18. prosince 2007 v 12:25 | Reagovat

ajojíčenky holky.... máte to tu moooocinky hezký.. jen doufám,že to půjde pořád dál....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama